Doktora Sor

Doktora Sor


Dr. Hakan Özkul Doktora Sor. Drozkul.com; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, ağrısız, ameliyatsız, alternatif tıp yöntemi Fitoterapi (Bitkisel Tedavi) hakkında bilgi vermek ve hastaların kişisel sorularını cevaplamak için kuruldu. Hasta sorunlarını dinliyoruz, raporlarını ve tahlil sonuçlarını inceliyoruz. Modern tedaviyi destekleyici ve hastaya özel bitkisel çözümler öneriyoruz. Fitoterapist Dr. Hakan Özkul’a sorunuzu gönderin, iyileşen hastalar ile çekilmiş videoları izleyin, hasta yorumlarını kendi ağızlarından dinleyin. Başvuru için Doktora Sor formunu doldurun.

Bitkisel Çözümler


Dr. Hakan Özkul hastalıkların tedavisi için Fitoterapi’yi tavsiye etmektedir. Bitkisel tedavi olarak da bilinen Fitoterapi: Tıbbi bitkiler yardımıyla hastalığın tedavi edilmesini sağlayan bir bilim dalıdır. Modern tıbbın bir parçası olan Fitoterapi ile hastalıklara karşı vücudumuz daha dirençli olmakta ve bazı ağır cerrahi uygulamaların yan etkileri minimalize edilmektedir.

Türkiye Sağlık Bakanlığı Fitoterapi’yi resmi olarak kabul etmiştir ve bu alandaki çalışmaları Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Daire Başkanlığı takip etmektedir. Dünyadaki birçok ülke, hastalıkların tedavilerinde uzun süredir Bitkisel Tedavi kullanmaktadır. Almanya’da doktorların yazdığı reçetelerin yarıdan fazlası bitkisel ürünlerinden oluşmaktadır.

4. Evre Kanser Hastası İyileşti

Dr. Hakan Özkul “Şifalı bitkileri rastgele kullanmak, vücudunuzda daha büyük rahatsızlıklara neden olabilir. Mutlaka uzman kontrolünde olmalısınız.” diyor. Şifalı bitkiler bir çok hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlar vermektedir. Fakat; şifalı bitkileri rastgele kullanmak doğru değildir. Reçetesi olmadan istediğiniz bir Antibiyotik ürününü alıp kullanamazsınız. Şifalı bitkiler ve bu bitkilerden elde edilen bitkisel ürünler de böyledir. Çünkü bitkisel ürünler Ekstrakt denilen bitki özü içerikli ve çok etkili ürünlerdir. Laboratuvar analizleri yapıldıktan sonra modern teknik imkanlar kullanılarak bitkilerin faydasız bölümleri ayrıştırılmakta ve faydalı kısımlarının özleri alınabilmektedir. Bir bitkisel ürün kapsülü, onlarca kg faydalı bitki özü ihtiva edebilmektedir.

Hastalıklar ile mücadelenize destek olabiliriz. (Varsa) raporunuzu ve tahlil sonuçlarınızı bize gönderebilirsiniz. Fitoterapi uzmanı Dr. Hakan Özkul ile görüşmek ve sorularınızı cevaplandırmak için Doktora Sor formunu doldurun.

Güncel Makaleler


İyileşen Hastalar ve Hasta Yorumları


Dr. Hakan Özkul Kimdir?


Dr. Hakan Özkul 1967 yılında Ankara'da doğdu. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında tıp doktoru olarak mezun oldu. Dr. Hakan Özkul, öğrencilik yıllarında hastalıkların vücudun doğal yapısının bozulmasından kaynaklandığını öngörerek, Modern Tıp ilmine ilave olarak WHO tarafından da onaylanan Bitkilerle Tedavi (Fitoterapi), Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konularındaki çalışmalara katıldı.

Fitoterapi Uzmanı Dr. Hakan Özkul meslek hayatına başladıktan sonra Fitoterapi hakkında daha çok bilgi edinebilmek için uzak doğuda eğitimler aldı. Alternatif Tıp Doktoru Hakan Özkul yurt içi ve yurt dışı birçok konferans ve seminerlerde bulundu. Ülkemizde çok kıymeti olmayan şifalı bitkilerin tanıtılması için makaleler yazdı. Türkiye ve bitkilerle tedavinin en çok geliştiği ülke olan Almanya tarafından onaylanmış Cemre Ab-ı Hayat ve Kibarlı Panax üreticisi Kibarlı Bitkisel Destek Ürünlerini geliştiren akademik kurulda görev alan Dr. Hakan Özkul, bu vesile ile birçok hastanın tedavisi olmasına de vesile olmuştur.

Dr. Hakan Özkul Fitoterapi yönteminin doğru ve yaygın kullanılması için birçok TV programına katılmaktadır. Dr. Hakan Özkul İstanbul'da ikamet etmektedir ve herhangi bir hastanede çalışmamaktadır. Dr. Hakan Özkul web sitesi drozkul.com aracılığı ile hastalarına Fitoterapi hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Dr. Hakan Özkul ile yüz yüze görüşmek ve sorularınızı cevaplandırmak için Doktora Sor formunu doldurabilirsiniz.

İletişim


Dr. Hakan Özkul muayenehane adresi ve harita konumu

Muayenehane Adresimiz:
Yeşilova Mah. Yeşilova Yan Yolu. Engin Plaza, No: 38/1, 34000 Küçükçekmece/İstanbul

Öncelikli olarak Doktora Sor formunu doldurmanızı rica ederiz. Randevusuz ziyaretler, Covid-19 nedeniyle kabul edilememektedir.

Randevu / Whatsapp Hatlarımız:
0541-246-03-30 0530-225-03-30

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Youtube Facebook Instagram