Azosperm Tedavisi Fitoterapi Nedir?


Kanser Tedavisi

Dr. Hakan Özkul Azosperm tedavisinde Fitoterapi yöntemini kullanır. Bitkisel tedavi olarak da bilinen Fitoterapi: Tıbbi bitkiler yardımıyla hastaların tedavi edilmesini sağlayan bilim dalıdır. Modern tıbbın bir parçası olan Fitoterapi ile hastalıklara karşı vücudumuz daha dirençli olmasını ve ağır cerrahi uygulamaların yan etkileri en aza indirmesini sağlar. Dünyadaki birçok ülke "Azosperm Tedavisi nedir?" sorusunun cevabını Fitoterapi yöntemininde buldu. Almanya’da doktorların yazdığı reçetelerin yarıdan fazlası bitkisel ürünlerinden oluşur.

Türkiye'de Fitoterapi

Türkiye Sağlık Bakanlığı; Fitoterapi’yi resmi olarak kabul etmiştir ve bu alandaki çalışmaları Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Daire Başkanlığı takip etmektedir.

Uzmana Danışın

Azosperm tedavisinde tıbbi bitkileri rastgele kullanmayın. Bu durum vücudunuzda daha büyük rahatsızlıklara neden olabilir. Mutlaka uzman kontrolünde olmalısınız.

Tıbbi bitkiler bir çok hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlar vermektedir. Fakat; şifalı ve aromatik bitkileri rastgele kullanmak doğru değildir. Reçetesi olmadan istediğiniz bir Antibiyotik ürününü alıp kullanamazsınız. Tıbbi bitkiler ve bu bitkilerden elde edilen bitkisel ürünler de böyledir. Çünkü bitkisel ürünler ekstrakt denilen bitki özü içerikli ve çok etkili ürünlerdir. Laboratuvar analizleri yapıldıktan sonra modern teknik imkanlar kullanılarak bitkilerin faydasız bölümleri ayrıştırılmakta ve faydalı kısımlarının özleri alınabilmektedir. Sertifikalı bitkisel takviye ürünlerinin bir kapsülü, onlarca kg bitkinin özünü ihtiva edebilmektedir.

Dr. Hakan Özkul Fitoterapi

Bitkisel tedavi uzmanı Dr. Hakan Özkul'a danışmak için İletişim formunu doldurun. Tahlil ve tetkik sonuçlarınızı 0530 225 0330 numaralı Whatsapp hattımıza gönderin.

Sorunuz var mı?