Doktora Sor

Azosperm Tedavisi


Dr. Hakan Özkul "Bitkisel Çözümler" konulu yazısında Azosperm Nedir?, Azosperm Hastalığının Sebepleri ve Fitoterapi ile Azosperm Tedavi Edilebilir başlıklarıyla Bitkisel Azosperm Tedavisini anlatmaktadır. Fitoterapi Uzmanı Dr. Hakan Özkul ile yüz yüze görüşmek ve sorularınızı cevaplandırmak için Doktora Sor formunu doldurabilirsiniz.

Azosperm Tedavisi

Azosperm Nedir?

Erkekten kaynaklı kısırlık problemlerinin başında gelen Azosperm: Menide canlı sperm hücresinin bulunmamasıdır. Bu durumdaki hastaların doğal yollarla çocuk sahibi olmaları çok zordur. Normal şartlarda 1 mililitrelik meninin içerisinde 15 milyondan fazla sperm hücresinin bulunması gerekir. Doğal yollarla çocuk sahibi olabilmek için toplam menide 39 milyondan fazla sperm olması gerekir. Bunun altındaki rakamlarda süre uzar, doğal yollarla çocuk sahibi olmanın ihtimali düşer.

Azosperm Hastalığının Sebepleri

Sağlıklı bir sperm gelişimi ve sağlıklı cinsel organ gelişimi hormon dengeleri ile ilgilidir. Erkeklik hormonu denilen testosteron hormonunun varlığı erkeklik cinsel organının gelişiminde ve spermin üretiminde çok önemlidir. Vitaminlerin, minerallerin, enerji metabolizmasındaki bazı doğal maddelerin sağlıklı bir cinsel hayata katkıları vardır.

Azosperm hastalığının sebepleri arasında kalitesiz ve hormonlu gıdalar, çevre kirliliği, tarım ilaçları, hava kirliliği, radyasyon, havadaki manyetik dalgalar, sigara tüketimi ve GDO'lu ürünler sayılabilir. Spermdeki sayı azlığı, şekil bozukluğu ve hareket problemlerini gidermek için bu sayılan sebeplerden uzak durmak gerekmektedir.

Fitoterapi ile Azosperm Tedavi Edilebilir

Sperm hücreleri 3,5-4 aylık bir süre içerisinde olgunlaşırlar. Protein ve genetik yapı açısından bozulmaya çok müsait hücrelerdir. Bu kadar uzun sürede hücrelerin zarar görmesini engellemek ve sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamak için Fitoterapi tedavisine başvurmakta fayda vardır. Bazı bitkilerde vitamin, mineral, hormonları uyaran maddeler ve zararlı etmenlerden koruyan antioksidan maddeler bulmaktadır.

Ginseng gibi epigenetik etkisi olan bazı tıbbi bitkiler, gen üzerinde koruyucu ve iyileştirici etkilere sahiptir. Bu bitkiler, uzman kontrolünde doğru bir şekilde kullanıldığında hücrenin protein ve DNA gelişimini koruma altına almaktadır. Bitkisel Tedavi olarak bilinen Fitoterapi sayesinde düşük testosteron değerlerini yükseltmek mümkündür. Gerekli hormon dengesi sağlandığında sperm hücrelerindeki gelişim artmaktadır. Azosperm bitkisel tedavi ile sperm sağlığı ve gelişimi için faydalı olan vitamin ve minerallerin sağlanması ile çiftler doğal yollarla çocuk sahibi olabilirler.

Aşağıdaki videoda Dr. Hakan Özkul, Azosperm Tedavisi ile sağlıklı sperm sayısı ve sperm kalitesi nasıl artar? konusunu anlatıyor.

Bitkisel Çözümler


Dr. Hakan Özkul Azosperm Tedavisi için Fitoterapi’yi tavsiye etmektedir. Bitkisel tedavi olarak da bilinen Fitoterapi: Tıbbi bitkiler yardımıyla hastalığın tedavi edilmesini sağlayan bir bilim dalıdır. Modern tıbbın bir parçası olan Fitoterapi ile hastalıklara karşı vücudumuz daha dirençli olmakta ve bazı ağır cerrahi uygulamaların yan etkileri minimalize edilmektedir.

Türkiye Sağlık Bakanlığı Fitoterapi’yi resmi olarak kabul etmiştir ve bu alandaki çalışmaları Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Daire Başkanlığı takip etmektedir. Dünyadaki birçok ülke, hastalıkların tedavilerinde uzun süredir Bitkisel Tedavi kullanmaktadır. Almanya’da doktorların yazdığı reçetelerin yarıdan fazlası bitkisel ürünlerinden oluşmaktadır.

4. Evre Kanser Hastası İyileşti

Dr. Hakan Özkul Azosperm Tedavisi için şifalı bitkileri rastgele kullanmak, vücudunuzda daha büyük rahatsızlıklara neden olabilir. Mutlaka uzman kontrolünde olmalısınız.” diyor. Şifalı bitkiler bir çok hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlar vermektedir. Fakat; şifalı bitkileri rastgele kullanmak doğru değildir. Reçetesi olmadan istediğiniz bir Antibiyotik ürününü alıp kullanamazsınız. Şifalı bitkiler ve bu bitkilerden elde edilen bitkisel ürünler de böyledir. Çünkü bitkisel ürünler Ekstrakt denilen bitki özü içerikli ve çok etkili ürünlerdir. Laboratuvar analizleri yapıldıktan sonra modern teknik imkanlar kullanılarak bitkilerin faydasız bölümleri ayrıştırılmakta ve faydalı kısımlarının özleri alınabilmektedir. Bir bitkisel ürün kapsülü, onlarca kg faydalı bitki özü ihtiva edebilmektedir.

Azosperm ile ile mücadelenize destek olabiliriz. (Varsa) raporunuzu ve tahlil sonuçlarınızı bize gönderebilirsiniz. Azosperm tedavisi için Fitoterapi uzmanı Dr. Hakan Özkul ile görüşmek ve sorularınızı cevaplandırmak için Doktora Sor formunu doldurun.

İyileşen Hastalar ve Hasta Yorumları


Dr. Hakan Özkul Kimdir?


Dr. Hakan Özkul 1967 yılında Ankara'da doğdu. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında tıp doktoru olarak mezun oldu. Dr. Hakan Özkul, öğrencilik yıllarında hastalıkların vücudun doğal yapısının bozulmasından kaynaklandığını öngörerek, Modern Tıp ilmine ilave olarak WHO tarafından da onaylanan Bitkilerle Tedavi (Fitoterapi), Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konularındaki çalışmalara katıldı.

Fitoterapi Uzmanı Dr. Hakan Özkul meslek hayatına başladıktan sonra Fitoterapi hakkında daha çok bilgi edinebilmek için uzak doğuda eğitimler aldı. Alternatif Tıp Doktoru Hakan Özkul yurt içi ve yurt dışı birçok konferans ve seminerlerde bulundu. Ülkemizde çok kıymeti olmayan şifalı bitkilerin tanıtılması için makaleler yazdı. Türkiye ve bitkilerle tedavinin en çok geliştiği ülke olan Almanya tarafından onaylanmış Cemre Ab-ı Hayat ve Kibarlı Panax üreticisi Kibarlı Bitkisel Destek Ürünlerini geliştiren akademik kurulda görev alan Dr. Hakan Özkul, bu vesile ile birçok hastanın tedavisi olmasına de vesile olmuştur.

Dr. Hakan Özkul Fitoterapi yönteminin doğru ve yaygın kullanılması için birçok TV programına katılmaktadır. Dr. Hakan Özkul İstanbul'da ikamet etmektedir ve herhangi bir hastanede çalışmamaktadır. Dr. Hakan Özkul web sitesi drozkul.com aracılığı ile hastalarına Fitoterapi hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Dr. Hakan Özkul ile yüz yüze görüşmek ve sorularınızı cevaplandırmak için Doktora Sor formunu doldurabilirsiniz.

İletişim


Dr. Hakan Özkul muayenehane adresi ve harita konumu

Muayenehane Adresimiz:
Yeşilova Mah. Yeşilova Yan Yolu. Engin Plaza, No: 38/1, 34000 Küçükçekmece/İstanbul

Öncelikli olarak Doktora Sor formunu doldurmanızı rica ederiz. Randevusuz ziyaretler, Covid-19 nedeniyle kabul edilememektedir.

Randevu / Whatsapp Hatlarımız:
0541-246-03-30 0530-225-03-30

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Youtube Facebook Instagram